Auktioner Konst & Grafik Tryck, signerat, Stockholmsmotiv, Rolf Eriksson

Bilder Tryck, signerat, Stockholmsmotiv, Rolf Eriksson

Tryck, signerat, Stockholmsmotiv, Rolf Eriksson

1 timme 38 minuter

2026-01-29 20:30

200 SEK

Värdering: - SEK

signerad & daterad -64

Mälardalens Auktioner AB

Mönstringsvägen 9
170 69 Solna

info@malardalensauktioner.se
Tel: 08-655 10 05, Magnus Asperö 073-941 78 29, Richard Borsos 073-708 48 07

225 SEK

175 SEK

125 SEK