Auktioner Möbler Fåtölj, rokokostil, 1900-tal

Bilder Fåtölj, rokokostil, 1900-tal

Fåtölj, rokokostil, 1900-tal

1 timme 35 minuter

2026-01-29 21:30

Värdering: - SEK

snidad förgylld dekor, plysch, lös plymå

Mälardalens Auktioner AB

Mönstringsvägen 9
170 69 Solna

info@malardalensauktioner.se
Tel: 08-655 10 05, Magnus Asperö 073-941 78 29, Richard Borsos 073-708 48 07

18 timmar
18 timmar
19 timmar

1 100 SEK