Bilder OSCAR REUTERSVÄRD, färglitografi, signerad samt numrerad 143/180
OSCAR REUTERSVÄRD, färglitografi, signerad samt numrerad 143/180
"Omöjlig figur", bildstorlek 41 x 25 cm, inkl ram 60,5 x 46 cm