Auktioner Konst & Grafik MONICA SMETANA (född 1932), olja på duk, signerad

Bilder MONICA SMETANA (född 1932), olja på duk, signerad

MONICA SMETANA (född 1932), olja på duk, signerad

Värdering: 500 SEK

Lekande barn, ca 74 x 60, inkl ram 90 x 77 cm