Auktioner Konst & Grafik HANDKOLORERADE LITOGRAFIER, 3 st, 1800-tal

Bilder HANDKOLORERADE LITOGRAFIER, 3 st, 1800-tal

HANDKOLORERADE LITOGRAFIER, 3 st, 1800-tal

1 timme 43 minuter

2026-01-31 18:02

450 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Fjärilar, ca 23 x 18,5 cm, inkl ram ca 33 x 28 cm

1 200 SEK