Bilder HANDKOLORERADE LITOGRAFIER, 3 st, 1800-tal
HANDKOLORERADE LITOGRAFIER, 3 st, 1800-tal
Fjärilar, ca 23 x 18,5 cm, inkl ram ca 33 x 28 cm