Auktioner Konst & Grafik ROBERT HÖGFELDT

Bilder ROBERT HÖGFELDT

ROBERT HÖGFELDT

Värdering: 800 SEK

ROBERT HÖGFELDT, olja på pannå, signerad R Högfeldt, landskapsmotiv

Knutson och Bloom Auktioner

Baron Rappes väg 28
363 42 Braås

info@knutsonbloomauktioner.se
0709-113614, 0705-771086

100 SEK

100 SEK