Auktioner Konst & Grafik CARL ANDERSSON

Bilder CARL ANDERSSON

CARL ANDERSSON

Värdering: 2 000 SEK

CARL ANDERSSON 1888-1952, olja på duk, signerad och daterad 1915.

Knutson och Bloom Auktioner

Baron Rappes väg 28
363 42 Braås

info@knutsonbloomauktioner.se
0709-113614, 0705-771086

100 SEK

100 SEK