Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad Valdo, 93 X 71 cm

Bilder Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad Valdo, 93 X 71 cm

Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad Valdo, 93 X 71 cm

1 timme 52 minuter

2026-01-31 20:10

450 SEK

Värdering: 300 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60

70 SEK