Auktioner Möbler Sängbord. Teak, 1960-talet.

Bilder Sängbord. Teak, 1960-talet.

Sängbord. Teak, 1960-talet.

Värdering: - SEK

Mäter ca: 53cm högt & 33x46cm.
Bruksslitage, repor, märken, smuts.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902