Bilder Sängbord i teak. AB Carlström & CO Möbelfabrik.
Sängbord i teak. AB Carlström & CO Möbelfabrik.
Mäter ca: 52cm högt & 32,5x47cm.
Bruksslitage, repor, märken, smuts.