Auktioner Möbler Sängbord i teak. AB Carlström & CO Möbelfabrik.

Bilder Sängbord i teak. AB Carlström & CO Möbelfabrik.

Sängbord i teak. AB Carlström & CO Möbelfabrik.

140 SEK

Värdering: - SEK

Mäter ca: 52cm högt & 32,5x47cm.
Bruksslitage, repor, märken, smuts.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902