Auktioner Möbler Stereobänk. Teakfaner, utdragbar, 1970-talet.

Bilder Stereobänk. Teakfaner, utdragbar, 1970-talet.

Stereobänk. Teakfaner, utdragbar, 1970-talet.

400 SEK

Värdering: - SEK

Mäter ca: 50cm hög, 47,5cm bred & 130-250cm bred.
Bruksslitage, märken, repor.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

15 timmar

15 timmar

15 timmar

100 SEK

15 timmar