Bilder Stereobänk. Teakfaner, utdragbar, 1970-talet.
Stereobänk. Teakfaner, utdragbar, 1970-talet.
Mäter ca: 50cm hög, 47,5cm bred & 130-250cm bred.
Bruksslitage, märken, repor.