Bilder 2 Blombord % 1 pall.
2 Blombord % 1 pall.
Blombord mäter ca: 29,5-44,5cm höga & 31x31cm.
Pall mäter ca: 38,5cm hög & 38x60cm.
Bruksslitage, repor, skav.