Auktioner Möbler 2 Blombord % 1 pall.

Bilder 2 Blombord % 1 pall.

2 Blombord % 1 pall.

Värdering: - SEK

Blombord mäter ca: 29,5-44,5cm höga & 31x31cm.
Pall mäter ca: 38,5cm hög & 38x60cm.
Bruksslitage, repor, skav.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

70 SEK