Auktioner Möbler MÖBLER. Stolar 2+2, pall & pelarbord,

Bilder MÖBLER. Stolar 2+2, pall & pelarbord,

MÖBLER. Stolar 2+2, pall & pelarbord,

Värdering: - SEK

Bruksslitage, repor, märken.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902