Bilder HÖRNSOFFA
HÖRNSOFFA
Etikett "Möbelform Svenskt Hantverk", tygklädsel, 2000-tal, mindre bruksslitage, Rh.90, L.250, Dj.200, Sh.43 cm. (vån1)