Auktioner Möbler HÖRNSOFFA

Bilder HÖRNSOFFA

HÖRNSOFFA

0 SEK

Värdering: - SEK

Etikett "Möbelform Svenskt Hantverk", tygklädsel, 2000-tal, mindre bruksslitage, Rh.90, L.250, Dj.200, Sh.43 cm. (vån1)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

Värdering

600 SEK

Värdering

500 SEK