Auktioner Möbler HALLBYRÅ

Bilder HALLBYRÅ

HALLBYRÅ

60 SEK

Värdering: - SEK

1900-talets första hälft, åldersrelaterat slitage, skavmärken. Höjd 69cm, Bredd 64cm, Djup 29,5cm (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

Värdering

600 SEK

Värdering

500 SEK