Auktioner Möbler BYRÅ "RETRO"

Bilder BYRÅ "RETRO"

BYRÅ "RETRO"

0 SEK

Värdering: - SEK

Fanerad med teak, 1960-tal, upplåst men nyckel saknas, åldersrelaterat slitage, H.70, B.74,5, Dj.37,5 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

2 timmar

2 timmar

100 SEK

3 timmar

100 SEK

3 timmar