Auktioner Konst & Grafik Barbro Törngren, Etsning, "Sameland", nr och signerad, 1977

Bilder Barbro Törngren, Etsning, "Sameland", nr och signerad, 1977

Barbro Törngren, Etsning, "Sameland", nr och signerad, 1977

Värdering: 300 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

100 SEK

100 SEK