Bilder Skåp, 1930/40-tal
Skåp, 1930/40-tal
Fanerat med intarsia. Dörrar med dekor av man och kvinna. Invändigt med tre lådor och hyllor. Nyckel finns.
17 timmar
650 SEK
17 timmar
200 SEK