Auktioner Möbler Skåp, 1930/40-tal

Bilder Skåp, 1930/40-tal

Skåp, 1930/40-tal

100 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Fanerat med intarsia. Dörrar med dekor av man och kvinna. Invändigt med tre lådor och hyllor. Nyckel finns.

Dalarnas Auktionsbyrå AB

Häradsvägen 24
784 34 Borlänge
Dalarna

info@dalarnasauktionsbyra.se
Tel: 0243-23 67 90

17 timmar
17 timmar
17 timmar

1 100 SEK