Bilder Vikvägg Orientalisk 1900-tal
Rumsavdelare tillverkat i mangoträ med handsnidad genombruten dekor
Höjd: 183 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar
Folding wall Oriental 20th century
Room divider made of mango wood with hand-carved openwork decor
Height: 183 cm
Condition: Minor wear, marks and scratches, no other remarks
Slutar om 18 timmar 28 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK