Bilder Soffa Brunstad Norge 2000-tal

Soffa Brunstad Norge 2000-tal

10 månader 17 dagar

2023-06-01 20:23

1400 SEK

Värdering: - SEK

Tresitsig soffa med stomme i plywood och sarg av massivt limträ, raka ben i oljad ek
Formgjutna dynor i kallskum med brun läderklädsel, löstagbara sittdynor
Etikettmärkta: Brunstad
Serienummer: 171564

Höjd: 85 cm
Sitthöjd: 46 cm
Bredd: ca 203 cm
Djup: ca 70

Konditionsrapport: Mindre obetydligt bruksslitage, en rispa i lädret på ryggdyna (ca 7 cm), inga övriga anmärkningar

Sofa Brunstad Norway 21th century

Three-seater sofa with frame in plywood and edge of solid glulam, straight legs in oiled oak
Molded cushions in cold foam with brown leather upholstery, removable seat cushions
Labeled: Brunstad
Serial number: 171564

Height: 85 cm
Seat height: 46 cm
Width: approx. 203 cm
Depth: approx. 70

Condition: Less insignificant use wear, a scratch in the leather on the back cushion (approx. 7 cm), no other remarks

Trädgårdsgrupp bemålad

Värdering: 50

Bud: 550 SEK

Blombord i rotting med glasskiva (spricka i glasskivan)

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Klädskåp jugend höjd 200 cm 100 x 46 cm

Värdering: 50

Bud: 350 SEK

Piedestaler höjd 90 cm

Värdering: 50

Bud: 300 SEK