Bilder Soffa Brunstad Norge 2000-tal

Soffa Brunstad Norge 2000-tal

10 månader 22 dagar

2023-06-01 20:24

1200 SEK

Värdering: - SEK

Tresitsig soffa med stomme i plywood och sarg av massivt limträ
Formgjutna dynor i kallskum med brun läderklädsel, löstagbara sittdynor
Etikettmärkta: Brunstad
Serienummer: 171564

Höjd: 85 cm
Sitthöjd: 46 cm
Bredd: ca 203 cm
Djup: ca 70

Konditionsrapport: Mindre obetydligt bruksslitage, stötskada/materialbortfall (vänster bakben, 2 cm), inga övriga anmärkningar

Sofa Brunstad Norway 21th century

Three-seater sofa with frame in plywood and edge of solid glulam
Molded cushions in cold foam with brown leather upholstery, removable seat cushions
Labeled: Brunstad
Serial number: 171564

Height: 85 cm
Seat height: 46 cm
Width: approx. 203 cm
Depth: approx. 70

Condition: Less insignificant use wear,
impact damage/material loss (left hind leg, 2 cm), no other remarks

1. 2st bruna stolar med blå dyna

Värdering: 50

Bud: 70 SEK

Stockholm

2. 2-sits soffa

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Stockholm

3. 2st vita stolar

Värdering: 50

Bud: 60 SEK

Stockholm

4. Litet pelarbord

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Stockholm