Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, färglitografi, otydligt signerad, numrerad 14/210

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, färglitografi, otydligt signerad, numrerad 14/210

1 år 24 dagar

2023-03-30 19:06

Värdering: 200 SEK

Fågel bland sommarblommor, bladstorlek ca 34 x 24,5 cm

Konditionsrapport - Ej examinerad ur ram

BÖCKER trädgård, mat

Värdering: -

Bud: 60 SEK

ÄGGKLÄCKNINGSMASKIN Jäger Kunstglucke

Värdering: -

Bud: 175 SEK

UTOMHUSKRUKOR för vägg H:23 cm

Värdering: -

Bud: 200 SEK

RESERVLAMPOR till julgransbelysning

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 7 minuter