Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, färglitografi, otydligt signerad, numrerad 14/210
Fågel bland sommarblommor, bladstorlek ca 34 x 24,5 cm
Konditionsrapport - Ej examinerad ur ram