Auktioner Keramik & Porslin Anne Nilsson, Kosta Boda, "Flower", vas i glas

Bilder Anne Nilsson, Kosta Boda, "Flower", vas i glas

Anne Nilsson, Kosta Boda, "Flower", vas i glas

1 år 6 månader 12 dagar

2023-04-23 17:48

160 SEK

Värdering: - SEK

Signerad.
Höjd 37,5cm.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

TAKLAMPA, "Elements", Note Design Studios, Zero

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 17 timmar 18 minuter

Remmare/vinglas, 11 st, Johansfors Glasbruk.

Värdering: -

Bud: 300 SEK

AXEL ÖSTERBERG. Etsning, signerad.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 17 timmar 19 minuter

Bing & Gröndahl, 3 delar, porslin.

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Slutar om 17 timmar 20 minuter