Bilder POUL HOLSBY, färglitografi, signerad och daterad 81
"Minnesmärket - "Monument commé moradif", numrerad 66/75, bildstorlek ca 13 x 17 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 67 000 SEK
Västergötland
Slutar om 10 timmar
Slutar om 10 timmar 1 minut
Slutar om 10 timmar 2 minuter