Auktioner Konst & Grafik POUL HOLSBY, färglitografi, signerad och daterad 81

Bilder POUL HOLSBY, färglitografi, signerad och daterad 81

POUL HOLSBY, färglitografi, signerad och daterad 81

1 år 6 månader 6 timmar 7 minuter

2023-05-22 17:52

Värdering: 300 SEK

"Minnesmärket - "Monument commé moradif", numrerad 66/75, bildstorlek ca 13 x 17 cm

Traktorgrävare Volvo BM 616, obs smalskopa tillkommit

Värdering: -

Bud: 67 000 SEK

Västergötland

Slutar om 10 timmar

Veterantraktor BM 230 Victor

Värdering: -

Bud: 26 000 SEK

Västergötland

Slutar om 10 timmar 1 minut

Traktor Same Explorer 60

Värdering: -

Bud: 54 000 SEK

Västergötland

Slutar om 10 timmar 2 minuter

Skogskärra Vreten

Värdering: -

Bud: 54 000 SEK

Västergötland

Slutar om 10 timmar 3 minuter