Auktioner BOK Svenskt Silver Smide. Guld- och silverstämplar. Svenskt silversmide 1520-1850.

Bilder BOK Svenskt Silver Smide. Guld- och silverstämplar. Svenskt silversmide 1520-1850.

BOK Svenskt Silver Smide. Guld- och silverstämplar. Svenskt silversmide 1520-1850.

1 år 2 månader 28 dagar

2023-06-11 21:11

300 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Dalmålning, allmoge, 1800-talets första hälft

Värdering: 10 000

Bud: 4 400 SEK

Dalarna

Slutar om 8 timmar 28 minuter

Axel Wallert (1890-1962)

Värdering: 2 000

Bud: 500 SEK

Dalarna

Slutar om 8 timmar 28 minuter

Bord, "Utö", Axel Einar Hjorth, Nordiska Kompaniet, 1930-tal

Värdering: 200 000

Bud: 38 000 SEK

Dalarna

Slutar om 8 timmar 28 minuter

Plåtmynt, 4 daler, Fredrik I, 1734

Värdering: 10 000

Bud: 7 000 SEK

Dalarna

Slutar om 8 timmar 28 minuter