Auktioner Leksaker Conrad, Volvo FH16 Globetrotter 4x2 Tank Semitrailer, 1:50

Bilder Conrad, Volvo FH16 Globetrotter 4x2 Tank Semitrailer, 1:50

Conrad, Volvo FH16 Globetrotter 4x2 Tank Semitrailer, 1:50

1 år 1 månad 30 dagar

2023-07-09 17:29

160 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Dalmålning, allmoge, 1800-talets första hälft

Värdering: 10 000

Bud: 3 200 SEK

Dalarna

Slutar om 10 timmar 35 minuter

Axel Wallert (1890-1962)

Värdering: 2 000

Bud: 500 SEK

Dalarna

Bord, "Utö", Axel Einar Hjorth, Nordiska Kompaniet, 1930-tal

Värdering: 200 000

Bud: 38 000 SEK

Dalarna

Plåtmynt, 4 daler, Fredrik I, 1734

Värdering: 10 000

Bud: 7 000 SEK

Dalarna