Bilder Litografi, Lars Tunebo
Signerad, samt numrerad 1/15, bildmått 47 x 61
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 6 timmar 43 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 6 timmar 45 minuter
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Slutar om 6 timmar 47 minuter