Auktioner Konst & Grafik Litografi, Lars Tunebo

Bilder Litografi, Lars Tunebo

Litografi, Lars Tunebo

8 månader 29 dagar

2023-09-19 18:00

0 SEK

Värdering: - SEK

Signerad, samt numrerad 1/15, bildmått 47 x 61

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

VEDSPIS HUSQVARNA

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 1 minut

BÅTMOTOR MERCURY 4,5 HK

Värdering: 100

Bud: 600 SEK

Slutar om 2 timmar 15 minuter

UTSKJUTSSTEGE 8,5 M WIBE

Värdering: 100

Bud: 900 SEK

Slutar om 2 timmar 20 minuter

DAMCYKEL PERFEKT

Värdering: 100

Bud: 400 SEK

Slutar om 2 timmar 21 minuter