Auktioner NORMANN COPENHAGEN, fåtölj, "Era Lounge Chair Low Wood"

Bilder NORMANN COPENHAGEN, fåtölj, "Era Lounge Chair Low Wood"

NORMANN COPENHAGEN, fåtölj, "Era Lounge Chair Low Wood"

11 månader 18 dagar

2023-10-13 17:02

2600 SEK

Värdering: 4 000 SEK

Ben av ek, fast stoppad rygg och sits, klädsel av cognacsfärgat skinn, sitthöjd 40, rygghöjd 77 cm

2 Ekstolar.

Värdering: -

Bud: 110 SEK

Ångermanland

Slutar om 25 minuter

STOLAR 8st, möjligen Gastone Rinaldi, Italien, i metall, löstagbar tygklädsel. (slitage, fläckar, doft av nikotin förekommer på klädsel)

Värdering: -

Bud: 425 SEK

Slutar om 25 minuter

Agda Holst olja på pannå 36x29

Värdering: 2 000

Bud: 2 400 SEK

Slutar om 25 minuter

Louis Zelig, olja på duk, 29x23

Värdering: 300

Bud: 50 SEK

Slutar om 25 minuter