Bilder GRYTHYTTAN STÅLMÖBLER "FÅTÖLJ A2"
GRYTHYTTAN STÅLMÖBLER "FÅTÖLJ A2"
Stomme i fjäderstål, sits och rygg med brädor, 1900-talets andra hälft, ytrost bruksslitage, Rh.84, B.62, Sh.42 cm. (vån3)