Auktioner Glas POKAL MED LOCK OCH LJUSSTAKAR

Bilder POKAL MED LOCK OCH LJUSSTAKAR

POKAL MED LOCK OCH LJUSSTAKAR

1 år 6 dagar

2023-11-19 19:37

125 SEK

Värdering: - SEK

6 delar, 1st pokal med lock, 3st ljusstakar med slipa dekor samt 1 par ljusstakar, höjd 18-26,5 cm. (vån3)

Karlskoga Auktionsverk AB

Smalspåret 1
691 52 Karlskoga

info@karlskogaauktionsverk.se
0702-69 59 34 Patrik, 0703-74 84 87 Marina

JENS AAGAARD. Halskedja med hänge. Egen verkstad, niellerat sterlingsilver, 21gram.

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Diverse. Bl.a programhäften, servettringar m.m.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Ring, örhängen och berlock, 4 delar, guld 18k.

Värdering: -

Bud: 1 600 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017), färglitografi, signerad och numrerad 120/385

Värdering: 2 000

Bud: 3 000 SEK