Auktioner Möbler Runt bord på hjul, 90-tal

Bilder Runt bord på hjul, 90-tal

Runt bord på hjul, 90-tal

10 månader 29 dagar

2023-12-14 17:38

Värdering: - SEK

Höjd: 61 cm
Diameter: 105 cm

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1
28267 Vittsjö

info@nskauktionshus.se
0451-75 10 90

BÅLSKÅL med lock H:30 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

JULGRANSPRYDNADER, STOLSÖVERDRAG, JULGRANSKULOR &LJUSLYKTOR

Värdering: -

Bud: 50 SEK

SKULPTUR Hund i gips H:46 cm (lagningar)

Värdering: -

Bud: 70 SEK

JULGRANSKOTTAR glas, äldre L:10,5 cm

Värdering: -

Bud: 550 SEK