Auktioner Möbler Soffa. Furu, 3-sits, 1970-tal.

Bilder Soffa. Furu, 3-sits, 1970-tal.

Soffa. Furu, 3-sits, 1970-tal.

6 månader 27 dagar

2023-11-21 18:04

Värdering: - SEK

Mäter ca: 81cm hög, 205cm bred & 60cm djup.
Bruksslitage.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902

VEDSPIS HUSQVARNA

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 timmar 54 minuter

BÅTMOTOR MERCURY 4,5 HK

Värdering: 100

Bud: 500 SEK

Slutar om 4 timmar 8 minuter

UTSKJUTSSTEGE 8,5 M WIBE

Värdering: 100

Bud: 400 SEK

Slutar om 4 timmar 13 minuter

DAMCYKEL PERFEKT

Värdering: 100

Bud: 300 SEK

Slutar om 4 timmar 14 minuter