Bilder Soffa. Furu, 3-sits, 1970-tal.
Mäter ca: 81cm hög, 205cm bred & 60cm djup.
Bruksslitage.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 12 timmar 4 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 12 timmar 6 minuter