Bilder OLLE BONNIÈR (1925-2016), färglitografi, signerad
Komposition, numrerad 88/100, bildmått ca 38 x 30 cm
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 12 timmar 5 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 12 timmar 7 minuter