Bilder OLLE BONNIÈR (1925-2016), färglitografi, signerad

OLLE BONNIÈR (1925-2016), färglitografi, signerad

3 månader 2 dagar

2023-11-30 18:48

250 SEK

Värdering: 600 SEK

Komposition, numrerad 88/100, bildmått ca 38 x 30 cm

HÄNGARE L:46 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

BADRUMSSPEGEL Hopfälld 40*40 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

LJUSSTAKE 7-armad Chanukka, klostermalm H:33 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

SKÅL Rörstrand "Fokus" H:10 cm D:18 cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Slutar om 7 minuter