Bilder MINAKO MASUI (född 1940), färgetsning, signerad

MINAKO MASUI (född 1940), färgetsning, signerad

3 månader 2 dagar

2023-11-30 18:24

300 SEK

Värdering: 500 SEK

"Tenchi", numrerad 1/1, bildmått ca 22,5 x 27,5 cm

TPZ 592, Scania R450LA 4x24MEB, 2015, TMA byggnation

Värdering: 100

Bud: 551 000 SEK

Slutar om 14 timmar 25 minuter

HDZ 78D, Tesla Model Y, 2021, Long Range Dual Motor AWD

Värdering: 100

Bud: 380 000 SEK

Slutar om 14 timmar 33 minuter

JNM49R, Tesla Model 3, 2021, Long Range Dual Motor AWD

Värdering: 100

Bud: 241 000 SEK

Slutar om 14 timmar 42 minuter

NNZ 53E, Tesla Model Y, 2021,Long Range Dual Motor AWD

Värdering: 100

Bud: 384 000 SEK

Slutar om 14 timmar 50 minuter