Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, 1800-/1900-tal, signerad F Hoog

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, 1800-/1900-tal, signerad F Hoog

3 månader 2 dagar

2023-11-30 19:06

350 SEK

Värdering: 800 SEK

Gårdsexteriör, ca 23 x 31,5 cm

TPZ 592, Scania R450LA 4x24MEB, 2015, TMA byggnation

Värdering: 100

Bud: 551 000 SEK

Slutar om 15 timmar 7 minuter

HDZ 78D, Tesla Model Y, 2021, Long Range Dual Motor AWD

Värdering: 100

Bud: 380 000 SEK

Slutar om 15 timmar 15 minuter

JNM49R, Tesla Model 3, 2021, Long Range Dual Motor AWD

Värdering: 100

Bud: 241 000 SEK

Slutar om 15 timmar 24 minuter

NNZ 53E, Tesla Model Y, 2021,Long Range Dual Motor AWD

Värdering: 100

Bud: 384 000 SEK

Slutar om 15 timmar 32 minuter