Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, 1800-/1900-tal, signerad F Hoog
Gårdsexteriör, ca 23 x 31,5 cm
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 10 timmar 55 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 10 timmar 57 minuter