Bilder Willy Daro Bord Brons & Mässing 1970-tal (tillskrivet)
Bords med stomme tillverkat av gjutna delar i brons och mässing
Underrede föreställande grenverk med löv, blommor och fåglar
Rund bordsskiva i glas
Höjd: 48 cm
Diameter bordsskiva: 61 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, märken, mindre stötskador och materialbortfall, inga övriga anmärkningar
Willy Daro Table Bronze & Brass 1970s (attributed)
Table with frame made of cast parts in bronze and brass
Base representing branchwork with leaves, flowers and birds
Round glass table top
Height: 48 cm
Table top diameter: 61 cm
Condition report: Minor age-based wear, marks, minor impact damage and loss of material, no other remarks