Bilder Gungstol för barn 1900-talets mitt
Gungstol för barn 1900-talets mitt
Gungstol i böjträ med motiv av hare och nalle i ryggen
Höjd: 43 cm
Sitthöjd: 20 cm
Bredd: 34 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, märken, repor och sprickor, inga övriga anmärkningar
Mid-20th century rocking chair for children
Rocking chair in bentwood with hare and teddy bear motifs on the back
Height: 43 cm
Seat height: 20 cm
Width: 34 cm
Condition report: Age-based wear, marks, scratches and cracks, no other remarks