Auktioner Möbler Gungstol för barn 1900-talets mitt

Bilder Gungstol för barn 1900-talets mitt

Gungstol för barn 1900-talets mitt

6 månader 28 dagar

2023-12-28 21:01

100 SEK

Värdering: 100 SEK

Gungstol i böjträ med motiv av hare och nalle i ryggen

Höjd: 43 cm
Sitthöjd: 20 cm
Bredd: 34 cm

Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, märken, repor och sprickor, inga övriga anmärkningar

Mid-20th century rocking chair for children

Rocking chair in bentwood with hare and teddy bear motifs on the back

Height: 43 cm
Seat height: 20 cm
Width: 34 cm

Condition report: Age-based wear, marks, scratches and cracks, no other remarks

Byrå, imitationsmålad, 4-lådig

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Skolbänk äldre

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Spegelbyrå

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Byrå 3 lådor

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland