Bilder Gungstol för barn 1900-talets mitt

Gungstol för barn 1900-talets mitt

2 månader 4 dagar

2023-12-28 21:01

100 SEK

Värdering: 100 SEK

Gungstol i böjträ med motiv av hare och nalle i ryggen

Höjd: 43 cm
Sitthöjd: 20 cm
Bredd: 34 cm

Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, märken, repor och sprickor, inga övriga anmärkningar

Mid-20th century rocking chair for children

Rocking chair in bentwood with hare and teddy bear motifs on the back

Height: 43 cm
Seat height: 20 cm
Width: 34 cm

Condition report: Age-based wear, marks, scratches and cracks, no other remarks

STORT VITRINSKÅP, ENGLAND, MAHOGNY, TVÅ-DELAT

Värdering: 200

Bud: 3 200 SEK

Slutar om 18 timmar 16 minuter

STEGPALL, AWAB

Värdering: 200

Bud: 300 SEK

Slutar om 18 timmar 23 minuter

GRYTHYTTAN, PARET TRÄDGÅRSSTOLAR, 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 500 SEK

Slutar om 18 timmar 27 minuter

STAFFLI, BOK, 1900-TAL, STÄLLBAR

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 timmar 37 minuter