Bilder Sidobord Nygustaviansk stil 1900-tal

Sidobord Nygustaviansk stil 1900-tal

3 månader 2 dagar

2023-11-30 19:00

400 SEK

Värdering: 100 SEK

Ett sidobord i vitmålat trä
Toppskiva av keramikplattor med dekor i polykroma färger
Signerat: NN 1963

Höjd: 60 cm
Storlek bordsskiva: 78 x 48 cm

Konditionsrapport: Bruksslitage, mindre nagg och märken, inga övriga anmärkningar

Side table Gustavian style 20th Century

A side table in white painted wood
Top plate of ceramic tiles with decoration in polychrome colours

Height: 60 cm
Size of top: 78 x 48 cm

Condition: Usage wear, minor notches and marck, no other remarks

STORT VITRINSKÅP, ENGLAND, MAHOGNY, TVÅ-DELAT

Värdering: 200

Bud: 3 200 SEK

Slutar om 19 timmar 27 minuter

STEGPALL, AWAB

Värdering: 200

Bud: 300 SEK

Slutar om 19 timmar 34 minuter

GRYTHYTTAN, PARET TRÄDGÅRSSTOLAR, 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 500 SEK

Slutar om 19 timmar 38 minuter

STAFFLI, BOK, 1900-TAL, STÄLLBAR

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 19 timmar 48 minuter