Auktioner Möbler Sidobord Nygustaviansk stil 1900-tal

Bilder Sidobord Nygustaviansk stil 1900-tal

Sidobord Nygustaviansk stil 1900-tal

7 månader 26 dagar

2023-11-30 19:00

400 SEK

Värdering: 100 SEK

Ett sidobord i vitmålat trä
Toppskiva av keramikplattor med dekor i polykroma färger
Signerat: NN 1963

Höjd: 60 cm
Storlek bordsskiva: 78 x 48 cm

Konditionsrapport: Bruksslitage, mindre nagg och märken, inga övriga anmärkningar

Side table Gustavian style 20th Century

A side table in white painted wood
Top plate of ceramic tiles with decoration in polychrome colours

Height: 60 cm
Size of top: 78 x 48 cm

Condition: Usage wear, minor notches and marck, no other remarks

Byrå, imitationsmålad, 4-lådig

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Skolbänk äldre

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Spegelbyrå

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Byrå 3 lådor

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland