Bilder Vico Magistretti sidobord "Demetrio 45" Artemede Milano 1970-tal (2 st)

Vico Magistretti sidobord "Demetrio 45" Artemede Milano 1970-tal (2 st)

2 månader 4 dagar

2023-12-28 21:03

500 SEK

Värdering: 100 SEK

Vico Magistretti: 1920-2006
Två stycken staplingsbara bord tillverkade av formpressad plast och glasfiber
Designperiod:1960-1969

Höjd: 23 cm
Mått: 45 x 45 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar

Vico Magistretti: 1920-2006
Designperiod:1960-1969

Höjd: 23 cm
Mått: 45 x 45 cm

STORT VITRINSKÅP, ENGLAND, MAHOGNY, TVÅ-DELAT

Värdering: 200

Bud: 3 200 SEK

Slutar om 17 timmar 37 minuter

STEGPALL, AWAB

Värdering: 200

Bud: 300 SEK

Slutar om 17 timmar 44 minuter

GRYTHYTTAN, PARET TRÄDGÅRSSTOLAR, 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 500 SEK

Slutar om 17 timmar 48 minuter

STAFFLI, BOK, 1900-TAL, STÄLLBAR

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 17 timmar 58 minuter