Auktioner Möbler Vico Magistretti sidobord "Demetrio 45" Artemede Milano 1970-tal (2 st)

Bilder Vico Magistretti sidobord "Demetrio 45" Artemede Milano 1970-tal (2 st)

Vico Magistretti sidobord "Demetrio 45" Artemede Milano 1970-tal (2 st)

6 månader 28 dagar

2023-12-28 21:03

500 SEK

Värdering: 100 SEK

Vico Magistretti: 1920-2006
Två stycken staplingsbara bord tillverkade av formpressad plast och glasfiber
Designperiod:1960-1969

Höjd: 23 cm
Mått: 45 x 45 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, märken och repor, inga övriga anmärkningar

Vico Magistretti: 1920-2006
Designperiod:1960-1969

Höjd: 23 cm
Mått: 45 x 45 cm

Byrå, imitationsmålad, 4-lådig

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Skolbänk äldre

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Spegelbyrå

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Byrå 3 lådor

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland