Bilder Carl Malmsten "Herrgården" Skänk 1900-tal
Carl Malmsten "Herrgården" Skänk 1900-tal
Carl Malmsten 1888-1972
Sideboard / skänk modell "Herrgården" vitmålad
Nycklar medföljer
Brännmärkt: Bodafors Design Carl Malmsten
Längd: 150 cm
Djup: 39 cm
Höjd: 96 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, mindre repor och märken, inga övriga anmärkningar
Carl Malmsten "Herrgården" Sideboard 20th century
Carl Malmsten 1888-1972
Sideboard / sideboard model "Herrgården" painted white
Keys included
Branded: Bodafors Design Carl Malmsten
Length: 150 cm
Depth: 39 cm
Height: 96 cm
Condition report: Minor use wear, minor scratches and marks, no other remarks