Auktioner Möbler Marcel Wanders Pallar "Stone" Kartell 2000-tal

Bilder Marcel Wanders Pallar "Stone" Kartell 2000-tal

Marcel Wanders Pallar "Stone" Kartell 2000-tal

7 månader 26 dagar

2023-11-30 19:05

1200 SEK

Värdering: 100 SEK

Marcel Wanders född: 1963
Röda timglasformade pallar tillverkade polykarbonat
med facetterad yta
Märkta: Stone By Kartell Design by Marcel Wanders, Made in Italy

Höjd: 47 cm
Diameter: 31 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, repor, inga övriga anmärkningar

Marcel Wanders Stools "Stone" Kartell 2000s

Marcel Wanders born: 1963
Red hourglass-shaped stools made of polycarbonate
with faceted surface
Marked: Stone By Kartell Design by Marcel Wanders, Made in Italy

Height: 47 cm
Diameter: 31 cm

Condition report: Minor wear and tear, scratches, no other remarks

Byrå, imitationsmålad, 4-lådig

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Skolbänk äldre

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Spegelbyrå

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Byrå 3 lådor

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland