Auktioner Möbler Yngvar Sandström sängbricka "Nikko" 1960-tal

Bilder Yngvar Sandström sängbricka "Nikko" 1960-tal

Yngvar Sandström sängbricka "Nikko" 1960-tal

5 månader 25 dagar

2024-02-01 20:10

750 SEK

Värdering: 100 SEK

Sängbord / sängbricka "Nikko" från Trivia-serien med stomme i ek
Tillverkad hos Nordiska Kompaniets verkstäder

Mått: 61 x 42 x 29 cm

Konditionsrapport: Bruks- och åldersbaserat slitage, märken, repor och fuktfläck, inga övriga anmärkningar

Yngvar Sandström bedside table "Nikko" 1960s

Bedside table / tray table "Nikko" from the Trivia series with oak frame
Manufactured at Nordiska Kompaniet's workshops

Dimensions: 61 x 42 x 29 cm

Condition report: Use- and age-based wear, marks, scratches and moisture stain, no other remarks

Byrå, imitationsmålad, 4-lådig

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Skolbänk äldre

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Spegelbyrå

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Byrå 3 lådor

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland