Bilder Yngvar Sandström sängbricka "Nikko" 1960-tal

Yngvar Sandström sängbricka "Nikko" 1960-tal

1 månad 2 dagar

2024-02-01 20:10

750 SEK

Värdering: 100 SEK

Sängbord / sängbricka "Nikko" från Trivia-serien med stomme i ek
Tillverkad hos Nordiska Kompaniets verkstäder

Mått: 61 x 42 x 29 cm

Konditionsrapport: Bruks- och åldersbaserat slitage, märken, repor och fuktfläck, inga övriga anmärkningar

Yngvar Sandström bedside table "Nikko" 1960s

Bedside table / tray table "Nikko" from the Trivia series with oak frame
Manufactured at Nordiska Kompaniet's workshops

Dimensions: 61 x 42 x 29 cm

Condition report: Use- and age-based wear, marks, scratches and moisture stain, no other remarks

STORT VITRINSKÅP, ENGLAND, MAHOGNY, TVÅ-DELAT

Värdering: 200

Bud: 3 200 SEK

Slutar om 17 timmar 56 minuter

STEGPALL, AWAB

Värdering: 200

Bud: 300 SEK

Slutar om 18 timmar 3 minuter

GRYTHYTTAN, PARET TRÄDGÅRSSTOLAR, 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 500 SEK

Slutar om 18 timmar 7 minuter

STAFFLI, BOK, 1900-TAL, STÄLLBAR

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 timmar 17 minuter