Auktioner Möbler Fåtölj 1900-tal

Bilder Fåtölj 1900-tal

Fåtölj 1900-tal

7 månader 26 dagar

2023-11-30 19:07

1100 SEK

Värdering: 100 SEK

Fåtölj med stoppade och löstagbara dynor
Stomme i svartlackat trä, texstil med tigermönster
Fåtöljen går att montera isär

Höjd: 90 cm
Sitthöjd: 40 cm
Bredd: 70 cm

Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, märken och repor, något hård stoppning, inga övriga anmärkningar

Armchair 20th century

Armchair with upholstered and removable cushions
Frame in black lacquered wood, tex style with tiger pattern
The armchair can be disassembled

Height: 90 cm
Seat height: 40 cm
Width: 70 cm

Condition report: Minor use- and age-based wear, marks and scratches, slightly hard padding, no other remarks

Byrå, imitationsmålad, 4-lådig

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Skolbänk äldre

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Spegelbyrå

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Byrå 3 lådor

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland