Bilder Fåtölj 1900-tal

Fåtölj 1900-tal

3 månader 2 dagar

2023-11-30 19:07

1100 SEK

Värdering: 100 SEK

Fåtölj med stoppade och löstagbara dynor
Stomme i svartlackat trä, texstil med tigermönster
Fåtöljen går att montera isär

Höjd: 90 cm
Sitthöjd: 40 cm
Bredd: 70 cm

Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, märken och repor, något hård stoppning, inga övriga anmärkningar

Armchair 20th century

Armchair with upholstered and removable cushions
Frame in black lacquered wood, tex style with tiger pattern
The armchair can be disassembled

Height: 90 cm
Seat height: 40 cm
Width: 70 cm

Condition report: Minor use- and age-based wear, marks and scratches, slightly hard padding, no other remarks

STORT VITRINSKÅP, ENGLAND, MAHOGNY, TVÅ-DELAT

Värdering: 200

Bud: 3 200 SEK

Slutar om 18 timmar 34 minuter

STEGPALL, AWAB

Värdering: 200

Bud: 300 SEK

Slutar om 18 timmar 41 minuter

GRYTHYTTAN, PARET TRÄDGÅRSSTOLAR, 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 500 SEK

Slutar om 18 timmar 45 minuter

STAFFLI, BOK, 1900-TAL, STÄLLBAR

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 timmar 55 minuter