Bilder Soffbord Alberts Tibro 1950/60-tal
Soffbord Alberts Tibro 1950/60-tal
Soffbord i teakfanér med mörk kant och tidningsställ undertill
Mått på bordsskiva: 85 x 85 cm
Höjd: 65 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, repor och märken, inga övriga anmärkningar
Coffee table Alberts Tibro 1950s/60s
Coffee table in teak veneer with dark edge and magazine rack underneath
Dimensions of table top: 85 x 85 cm
Height: 65 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, scratches and marks, no other remarks