Bilder Soffbord Alberts Tibro 1950/60-tal

Soffbord Alberts Tibro 1950/60-tal

3 månader 2 dagar

2023-11-30 19:07

550 SEK

Värdering: 100 SEK

Soffbord i teakfanér med mörk kant och tidningsställ undertill

Mått på bordsskiva: 85 x 85 cm
Höjd: 65 cm

Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, repor och märken, inga övriga anmärkningar

Coffee table Alberts Tibro 1950s/60s

Coffee table in teak veneer with dark edge and magazine rack underneath

Dimensions of table top: 85 x 85 cm
Height: 65 cm

Condition report: Minor use- and age-based wear, scratches and marks, no other remarks

STORT VITRINSKÅP, ENGLAND, MAHOGNY, TVÅ-DELAT

Värdering: 200

Bud: 3 200 SEK

Slutar om 19 timmar 37 minuter

STEGPALL, AWAB

Värdering: 200

Bud: 300 SEK

Slutar om 19 timmar 44 minuter

GRYTHYTTAN, PARET TRÄDGÅRSSTOLAR, 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 500 SEK

Slutar om 19 timmar 48 minuter

STAFFLI, BOK, 1900-TAL, STÄLLBAR

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 19 timmar 58 minuter