Auktioner Möbler Soffbord Alberts Tibro 1950/60-tal

Bilder Soffbord Alberts Tibro 1950/60-tal

Soffbord Alberts Tibro 1950/60-tal

7 månader 26 dagar

2023-11-30 19:07

550 SEK

Värdering: 100 SEK

Soffbord i teakfanér med mörk kant och tidningsställ undertill

Mått på bordsskiva: 85 x 85 cm
Höjd: 65 cm

Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, repor och märken, inga övriga anmärkningar

Coffee table Alberts Tibro 1950s/60s

Coffee table in teak veneer with dark edge and magazine rack underneath

Dimensions of table top: 85 x 85 cm
Height: 65 cm

Condition report: Minor use- and age-based wear, scratches and marks, no other remarks

Byrå, imitationsmålad, 4-lådig

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Skolbänk äldre

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Spegelbyrå

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Byrå 3 lådor

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland