Bilder EWERT KARLSSON (1918-2004), litografi, signerad EWK och daterad -93

EWERT KARLSSON (1918-2004), litografi, signerad EWK och daterad -93

450 SEK

Värdering: 1 000 SEK

"Moder Jord", numrerad 21/350, ca 51 x 44 cm

KARAFF Eda kristall H:25 cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

BORDSLAMPA Aneta H:62 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

TPZ 592, Scania R450LA 4x24MEB, 2015, TMA byggnation

Värdering: 100

Bud: 551 000 SEK

Slutar om 15 timmar 18 minuter

HDZ 78D, Tesla Model Y, 2021, Long Range Dual Motor AWD

Värdering: 100

Bud: 380 000 SEK

Slutar om 15 timmar 26 minuter