Bilder EWERT KARLSSON (1918-2004), litografi, signerad EWK och daterad -93
"Moder Jord", numrerad 21/350, ca 51 x 44 cm
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 6 timmar 22 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 6 timmar 24 minuter
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Slutar om 6 timmar 26 minuter