Bilder VÄGGSKÅP, 1700-TAL
VÄGGSKÅP, 1700-TAL
HÖJD 77, LÄNGD 49, DJUP 26 CM
ÅLDERSSLITAGE, TIDIGARE BEMÅLAT (AVLUTAT), NYCKEL SAKNAS
HÖJD 77, LÄNGD 49, DJUP 26 CM