Auktioner Möbler VÄGGSKÅP, 1700-TAL

Bilder VÄGGSKÅP, 1700-TAL

VÄGGSKÅP, 1700-TAL

5 månader 14 dagar

2024-02-12 18:05

500 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 77, LÄNGD 49, DJUP 26 CM
ÅLDERSSLITAGE, TIDIGARE BEMÅLAT (AVLUTAT), NYCKEL SAKNAS

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

Byrå, imitationsmålad, 4-lådig

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Skolbänk äldre

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Spegelbyrå

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland

Byrå 3 lådor

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Västergötland