Bilder VÄGGSKÅP, 1700-TAL

VÄGGSKÅP, 1700-TAL

500 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 77, LÄNGD 49, DJUP 26 CM
ÅLDERSSLITAGE, TIDIGARE BEMÅLAT (AVLUTAT), NYCKEL SAKNAS

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

STORT VITRINSKÅP, ENGLAND, MAHOGNY, TVÅ-DELAT

Värdering: 200

Bud: 3 200 SEK

Slutar om 18 timmar 33 minuter

STEGPALL, AWAB

Värdering: 200

Bud: 300 SEK

Slutar om 18 timmar 40 minuter

GRYTHYTTAN, PARET TRÄDGÅRSSTOLAR, 1900-TAL

Värdering: 200

Bud: 500 SEK

Slutar om 18 timmar 44 minuter

STAFFLI, BOK, 1900-TAL, STÄLLBAR

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 timmar 54 minuter