Bilder Oljemålning, L. Hilding. 39x48 cm.

Oljemålning, L. Hilding. 39x48 cm.

1 år 2 månader 10 dagar

2023-02-05 14:05

180 SEK

Värdering: - SEK

Grästorps Antik & Auktion AB

Halvåsvägen 9
53496 Vara
Västergötland

info@grastorpauktion.se
Tel: 070-461 44 00 Jan

Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Slutar om 8 timmar 17 minuter

Småtavlor 9 st reproduktioner största mått 25 x 19 cm

Värdering: 50

Bud: 80 SEK

Slutar om 8 timmar 20 minuter

Oidentifierad konstnär, litografi nr. 4/5, otydligt signerad, daterad 1992.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Slutar om 8 timmar 23 minuter

Sven Åke Svensson, ''Bokskogen'', seriegrafi nr. 37/50, signerad, daterad 1971.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Slutar om 8 timmar 47 minuter