Bilder STORT VITRINSKÅP, ENGLAND, MAHOGNY, TVÅ-DELAT

STORT VITRINSKÅP, ENGLAND, MAHOGNY, TVÅ-DELAT

1 mÄnad 16 dagar

2024-03-04 18:16

3600 SEK

VĂ€rdering: 200 SEK

HÖJD 222, LÄNGD 224, DJUP 46 CM
BRUKSSLITAGE, ENSTAKA MÄRKEN

Auktionskammaren Sydost AB

FlottiljvÀgen 24
392 41 Kalmar
SmÄland

info@auktionsydost.se
0721-654 654

SKRIVBORD, 1900-tal.

VĂ€rdering: 20

Bud: 0 SEK

BohuslÀn

Slutar om 10 timmar 7 minuter

PARAPLYSTÄLL

VĂ€rdering: 20

Bud: 20 SEK

BohuslÀn

Slutar om 13 timmar 7 minuter

PIEDESTAL, rokokostil, 1900-tal.

VĂ€rdering: 20

Bud: 80 SEK

BohuslÀn

Slutar om 13 timmar 7 minuter

SEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal.

VĂ€rdering: 20

Bud: 20 SEK

BohuslÀn

Slutar om 13 timmar 7 minuter