Bilder STEGPALL, AWAB

STEGPALL, AWAB

1 månad 16 dagar

2024-03-04 18:23

300 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 59 CM
BRUKSSLITAGE, FLÄCKAR, MÄRKEN, ROST

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

SKRIVBORD, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 39 minuter

PARAPLYSTÄLL

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Slutar om 11 timmar 39 minuter

PIEDESTAL, rokokostil, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 80 SEK

SEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK