Bilder GRYTHYTTAN, PARET TRÄDGÅRSSTOLAR, 1900-TAL

GRYTHYTTAN, PARET TRÄDGÅRSSTOLAR, 1900-TAL

1 månad 16 dagar

2024-03-04 18:27

550 SEK

Värdering: 200 SEK

HÖJD 80, STITHÖJD 44 CM
ÅLDERSSLITAGE, MÄRKEN

Auktionskammaren Sydost AB

Flottiljvägen 24
392 41 Kalmar

info@auktionsydost.se
0721-654 654

SKRIVBORD, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 timmar 24 minuter

PARAPLYSTÄLL

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Slutar om 13 timmar 24 minuter

PIEDESTAL, rokokostil, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 80 SEK

SEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal.

Värdering: 20

Bud: 20 SEK