Bilder GRYTHYTTAN, PARET TRÄDGÅRSSTOLAR, 1900-TAL
GRYTHYTTAN, PARET TRÄDGÅRSSTOLAR, 1900-TAL
HÖJD 80, STITHÖJD 44 CM
ÅLDERSSLITAGE, MÄRKEN